Author: k***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love this, length is long
Màu sắc: Vàng
Price: 246.600₫
Original Price: 274.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Piano Color |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 250 g |
| Chiều dài | 66 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb25081398358321017 |
Author: k***r
Date:
Review: Love this, length is long
Màu sắc: Vàng
Author: a***a
Date:
Review: So good high quality I really like it
Màu sắc: Màu dương cầm
Author: c***a
Date:
Review: Very pretty
Màu sắc: Ombre
Author: S***S
Date:
Review: Value for money: so niceeeeeeeeeeeee3ee
Màu sắc: Xám
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm